Zaczęła się era post-mobile [wideo]

Pod koniec lutego Allegro ogłosiło, że wreszcie mamy rok mobile. Po raz kolejny, oczywiście, bo od kilku lat rok rocznie słyszymy o tym, że właśnie nadeszła era mobile.

Rynek smartfonów opuścił fazę niemowlęctwa, przeszedł już dzieciństwo i właściwie przechodzi z młodzieńczej energetyczności w dorosłą stateczność. Innowacje przestały być naprawdę innowacyjne, a kolejne iteracje urządzeń tylko polepszają coś, co znamy. To wszystko oznacza, że nadeszła era post-mobile…

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Telekomunikacja:

Lenin, Polak-naciągacz i marne 10 zł. Kontrowersyjne i zakazane reklamy operatorów Pożar w T-Mobile Polska. Nie działa część usług Nowe nokie wkrótce w Polsce "W Unii jak w domu", czyli Plus i Plush nie pozostają w tyle Robert Lewandowski zostaje ambasadorem T-Mobile Polska T-Mobile pozywa sieć Play za kampanię 5G Ready Życie w Smart City Obowiązkowa rejestracja kart SIM w Polsce - wszystko, co musisz wiedzieć Ponad 100 000 straconych klientów w 3 miesiące. Takie rzeczy tylko w T-Mobile Obowiązkowa rejestracja kart prepaid w Polsce jest... zbyt bezproblemowa Chcesz kupić telefon z drugiej ręki? Sprawdź, czy został spłacony i nie grozi mu blokada Wszystko, co trzeba wiedzieć o roamingu w UE. Już nigdy nie zapłacimy więcej?