Star Wars - 5 najlepszych gier mobilnych [wideo]

Są wszędzie. Gdzie się nie obejrzymy, tam Star Wars. Nowy film kolejny raz obudził uśpionego potwora. Monumentalną markę, która zasypia tylko po to, by obudzić się z jeszcze większą potęgę. A Przebudzenie Mocy tylko to potwierdza.

Gwiezdne wojny

Gwiezdne wojny (Stefano Buttafoco / Shutterstock.com)

Ci z nas, dla których film to za mało – a także ci, którzy chcą sobie jakoś umilić ostatnie chwile oczekiwania, sięgają po poprzednie odsłony, czytają książki czy komiksy. Wreszcie – grają. W planszówki. Na konsolach czy pecetach. A mogą również na urządzeniach przenośnych. Oto pięć najfajniejszych moich zdaniem gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen, w które warto pograć w okolicy premiery Przebudzenie Mocy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Instagram wprowadza namiastkę technologii 3D Touch dla użytkowników Androida 5 najlepszych gier słownych po polsku na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows] Aparat Cardboard to darmowa aplikacja Google'a, która zamieni Twój telefon w aparat VR. Jest świetna! Star Wars: Galaxy of Heroes - recenzja galaktyki pełnej bohaterów [Android i iOS] Granie w samolocie? Tym 5 tytułom brak Internetu nie zaszkodzi [Android, iOS i Windows] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Bridge Builder Simulator, A Call From Santa oraz Football Manager Touch 2016 Old-school w nowym wydaniu. Rezultaty? Wyśmienite. Recenzja Horizon Chase [Android i iOS] 5 gier, którym nie zarzucisz braku oryginalności [Android i iOS] Za mało się ruszasz? Twórcy tej aplikacji chcą Ci płacić za pokonane kroki Połowa danych udostępnianych przez aplikacje mobilne na Androida nie służy użytkownikom Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Real Boxing 2 CREED, Prey Anti Theft oraz Lost Echo Microsoft AppComparison to aplikacja na Androida, której brakowało od samego początku Real Boxing 2 Creed - Polacy znów pokazali światu, jak się robi gry [Android i iOS] Lost Echo - tytuł który brzmi lepiej, niż sama gra 5 zaawansowanych graficznie gier, które wycisną ostatnie soki z Twojego smartfona [Android, iOS i Windows Phone] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Pola, Star Wars Battlefront Companion oraz Mobile Strike Gry, na które nie wydasz więcej niż 5 zł - cz. 5 [Android i iOS] Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] Shooty Skies - samoloty twórców Crossy Road lądują na smartfonach i tabletach [Android i iOS] "Tinder do bójek" - osoby stojące za projektem Rumblr przypadkiem odkryły nową niszę Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS]

Popularne w tym tygodniu:

2nr to aplikacja, dzięki której wygenerujesz drugi numer. Bez dodatkowej karty SIM! Swype uśmiercony. Szkoda, bo mało która apka miała tak wielki wpływ na całą branżę Google Reply, czyli gigant chce nam ułatwić korzystanie z popularnych komunikatorów. Oby rozwój tej funkcji nie zaszedł za daleko Snapchat - co to jest i jak działa? Tinder - co to jest i jak działa? Instagram - co to jest i jak działa?